Lech Janerka – Piosenki


Skany okładki winylowej w wysokiej rozdzielczości. Odrobię brakuję, do całości, po około 0,5 cm z dwóch stron,  oczywiście nie widać tego, że brakuje. Mam komplet skanów, z którego można złożyć idealnie całość, ale nie mam siły ani ochoty na składanie całości. Intryguje mnie ten „hutnik”? pod napisem „Piosenki”? Nie wiem co miał na myśli autor tego „kolażu”

http://www45.zippyshare.com/v/57786605/file.html 

Reklamy

4 thoughts on “Lech Janerka – Piosenki

  1. Wczoraj kupiłem „Piosenki” na CD… Poligrafia to porażka… Tył na przodzie, miniaturka przodu na tyle… A w środku tekst do „bomba”. Szukam reszty tekstów… hmmm… Brak… Czyżbym natrafił na felerne wydanie? Czy to aż taka patologia wydawnicza, czy horror vacui? Oj Pani grafik nie popisała się, a można to było zrobić ładnie…

    • Moźna było, Front jest łatwy do odrestałrowania tył jak widać wydawca posiadał umieścił go jako front. Ot radosna tworczość wydawcy. Chciałem kupić ale w empiku jeszcze nie mieli. Mieli za to cd Co lepsze kawałki, za 12 zł. Chętnie bym posłuchał jak Piosenki z CD grają. W weekend. Zaoszczędzone pieniążki wydałbym na skany kolejnych okłaek winyli. A trochę ich jest.

Możliwość komentowania jest wyłączona.