Anna Pietrzak – Tonpress R0535-II


Zupełny przypadek sprawił, że znalazłem tą pocztówkę, była opisana, że utwory wykonuje Pietrzak. O!, to ciekawe, nie przypominałem sobie w pamięci, żeby Pan Janek śpiewał takie piosenki. Postanowiłem sprawdzić. Okazało się, że i owszem śpiewa Pietrzak, ale Anna, też się cieszę. Rok 1977. Artystka wcześniej śpiewała w zespole Partita.

Dwa nagrania:

1.Love’ll Find You Tomorrow
(Antoni Kopff – Bogdan Olewicz)
2.Bo nie zapomnisz mnie
(Henryk Wars – Ludwik Starski)

Polecam do pocztówek dźwiękowych taki oto gramofon, zgrywa bezpośrednio na pendrive do mp3@192, ale ma również wyście phono, więc można zgrywać do wava. Prosty sprzęt, z wkładką która ma bardzo sztywną igłę, idealną do pocztówek dźwiękowych. Konkretny rylec. 😉 Nie do zarżnięcia. „Trzyma się” rowka, na bardzo zwichrowanych pocztówkach. 😉

Reklamy

4 thoughts on “Anna Pietrzak – Tonpress R0535-II

 1. Zobaczyłem ten gramofon na fotce i tak sobie myślę – kurcze, minimum ze dwa koła trzeba dać… Pozytywnie zdziwiony zostałem po sprawdzeniu, że za 700 złocisza już można nabyć takie cudeńko. Człowiek jedzie na starociu, czas chyba na zmiany. Właśnie zastanawiam się nad zakupem…

 2. To kiepski pomysł zakup tego gramofonu, no chyba, że tylko do zniszczonych płyt. Gra to bardzo topornie, wkładka gramofonowa jest z półki za przysłowiową stówkę, w dodatku ma nie typowe mocowanie, trudno będzie ją wymienić, na coś sensownego. Brak możliwości regulacji czegokolwiek.

  Dużo lepiej kupić na Aledrgo, jakiś używany sprzęt, z typowym mocowaniem wkładki, najlepiej bez wkładki i dokupić jakąś sensowną wkładkę.
  Za wydane 700 złotych zagra to dwa nieba lepiej.

  • W czym problem, napisz coś więcej?
   Kładziesz płytę na talerzu gramofonu, łączysz gramofon poprzez wzmacniacz z kartą dźwiękową w komputerze, nagrywasz w dowolnych edytorze dźwięku.
   Popatrz jakich kabli połączeniowych będziesz potrzebował i takowe kup.

Możliwość komentowania jest wyłączona.